zamykanie naczynek

  Zabiegi laserowe chwilowo niedostępne!

Co jest przyczyną powstawania naczynek?
Niska elastyczność ścianek naczyń krwionośnych nasilana jest przez skrajne temperatury, stres, zmiany warunków atmosferycznych, wpływ kosmetyków i niektórych leków oraz niewłaściwa pielęgnacja także mogą się przyczynić do ich powstania. Często w pierwszych stadiach zaczerwienienie pojawia się i znika, jednak w dalszych etapach objawy utrzymuja się dłuzej.
Dużo zależy od typu cery, grubości skóry i stopnia jej nawilżenia. Niestety wiele osób ma genetycznie wrodzone skłonności do powstawania naczynek.
Skóra cienka i sucha jest bardziej narażona na ich pękanie. Dlatego tak ważna jest odpowiednia pielęgnacja, która ograniczy powstawanie nowych zmian.
Największym wrogiem osłabionych naczynek jest wysoka temperatura. Należy unikać: mycia twarzy w gorącej i twardej wodzie, poddawania jej działaniu promieniowania UV A, goracych kąpieli, wizyt w saunie, picia gorących napojów oraz jedzenia pikantnych potraw. Prawdziwym wrogiem naczynek są peelingi ziarniste, które nadmiernie pobudzają krążenie. Powinniśmy wystrzegać się także używek takich jak alkohol oraz papierosy.
W preparatach do cery naczynkowej powinny znaleźć się substancji, które uszczelniają i wzmacniają naczynka tj: witamina C, K, PP, rutyna, ekstrakt z miłorzębu japońskiego,wyciąg z arniki górskiej, wyciąg z kasztanowca oraz wyciąg z kwiatów dzikiego mirtu.

W naszym salonie oferujemy dwa rodzaje zabiegu zamykania naczyń krwionośnych  przy użyciu technologii laserowej E–Light

Energia świetlna pochłaniana jest przez czerwony barwnik krwi ( hemoglobinę), w efekcie krew ulega koagulacji ( ścina się lub odparowywuje, na skutek tego naczynie krwionośne zostaje zniszczone od wewnątrz. Po pewnym czasie się zrasta lub jest samoczynnie usuwane z organizmu.
Częstotliwość zabiegów zależy od ilości, średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia. Zaleca się wykonanie 6 zabiegów w odstęach 2 -4 tygodni.
Przy skórze wrażliwej po zabiegu mogą się pojawić otarcia, strupki, drobne siniaki, które ustępują przez okres 8- 10 dni.

Przed zabiegiem:

Po zabiegu:

Przeciwwskazania do zabiegu:

Cennik:

Zamykanie naczynek  Seria 6 zabiegów
Twarz lub szyja 400 zł
Nos 300 zł
Policzki 350 zł
Łydki 450 zł
Uda 550 zł
Pojedyncze naczynko 200 zł

 

Więcej tutaj...

Expert Beauty Klinika Urody Kraków

Nasi partnerzy:

Expert Beauty Klinika Urody Kraków Expert Beauty Klinika Urody Kraków Expert Beauty Klinika Urody Kraków Expert Beauty Klinika Urody Kraków Expert Beauty Klinika Urody Kraków Expert Beauty Klinika Urody Kraków Expert Beauty Klinika Urody Kraków Expert Beauty Klinika Urody Kraków Expert Beauty Klinika Urody Kraków Expert Beauty Klinika Urody Kraków Expert Beauty Klinika Urody Kraków Expert Beauty Klinika Urody Kraków Expert Beauty Klinika Urody Kraków Expert Beauty Klinika Urody Kraków Expert Beauty Klinika Urody Kraków Expert Beauty Klinika Urody Kraków Expert Beauty Klinika Urody Kraków
Expert Beauty Klinika Urody Kraków